Nie masz czasu na czytanie? Zostaw numer, nasz specjalista oddzwoni!

FAQ

FAQ

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Pytania o inwestycję

Kiedy planowane jest zakończenie budowy inwestycji?

II etap (budynki C i D) - zakończenie budowy do końca I połowy 2023 r., III etap (budynki E i F) - rozpoczęcie budowy II kwartał 2022 r.

Ilu etapowa będzie inwestycja?

Inwestycja będzie 3 etapowa, po 2 budynki realizowane w każdym etapie: I ETAP - budynki A i B (67 mieszkań - 8% VAT); II ETAP - budynki C i D (30 mieszkań - 8% VAT i 45 lokali użytkowych - 23% VAT); III ETAP - budynki E i F (50 mieszkań - 8% VAT i 2 lokale usługowe - 23% VAT).

Czy w obiekcie będzie funkcjonował operator, który zapewni wynajem i opiekę nad apartamentami?

Tak, będzie możliwość podpisania umowy długoterminowej z operatorem, który zadba o najem i opiekę nad Państwa apartamentem.

Na jakich warunkach będzie działał operator RentPlanet?

Firma Rentplanet po podpisaniu umowy z właścicielem zajmie się profesjonalnym zarządzaniem wynajmem krótkoterminowym Państwa apartamentów. Nowoczesna technologia, zaawansowane działania marketingowe oraz wielokanałowa sprzedaż pozwala uzyskać właścicielom apartamentów pełną transparentność i maksymalizować zyski z wynajmu. Dba ona nie tylko o obsługę gości, sprzątanie ale również nadzór nad stanem technicznym i rozliczeniami.

Czy mogę indywidualnie prowadzić najem własnego apartamentu?

Tak, można zajmować się najmem indywidualnie i zrezygnować z usług operatora.

Czy apartamenty są sprzedawane jako lokale usługowe czy jako mieszkania?

Izerski Resort to zespół budynków wielorodzinnych z lokalami mieszkalnymi. Każdy apartament będzie posiadał odrębną księgę wieczystą. Takim mieszkaniem będzie można dowolnie dysponować: wynajmować i sprzedawać. Budynki: A, B, C, E, F to budynki mieszkalne z 8% stawką VAT a budynek D - usługowy, z lokalami użytkowymi na 23% VAT.

Na kiedy zaplanowana jest rozbudowa infrastruktury narciarskiej w Świeradowie Zdroju?

Rozbudowa kompleksu narciarskiego zostanie ukończona w ciągu 10 lat. Na tę chwilę lokalne władze dysponują wszystkimi pozwoleniami środowiskowymi oraz posiadają gotową koncepcję rozbudowy infrastruktury. Obecnie został zrealizowany I etap rozbudowy infrastruktury rekreacyjno-narciarskiej - budowa spaceru w chmurach - Sky Walk.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zostaw numer, nasz specjalista odpowie na Twoje pytania

Formularz kontaktowy prezentacji:

Prosimy o wskazanie sugerowanego dnia oraz godziny, w których wybrany doradca naszego działu sprzedaży mógłby przedstawić Państwu inwestycję IzerSKI RESORT. W celu ostatecznego potwierdzenia terminu prezentacji, skontaktujemy się z Państwem za pośrednictwem wskazanego numeru telefonu lub adresu e-mail.

 

W celu wskazania proponowanego terminu prezentacji w kalendarzu, proszę wybrać doradcę.

Uruchomiliśmy sprzedaż II i III etapu inwestycji

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Wypełnij formularz a my się z Tobą skontaktujemy