Atuty położenia inwestycji

Najciekawsze atrakcje

KOLEJ GONDOLOWA NA STÓG IZERSKI (1107 m n.p.m.)

Kolej funkcjonuje przez cały rok, obsługując zarówno narciarzy w sezonie zimowym, jak i turystów pieszych oraz i miłośników górskich tras rowerowych w lecie. Trasa narciarska ma 2500 m długości i zróżnicowany poziom trudności, jest naśnieżana w sezonie zimowym oraz oświetlona wieczorami.

WYCIĄGI NARCIARSKIE

W Świeradowie-Zdroju znajdują się 2 stoki dla początkujących, przy których znajdują się szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, serwisy narciarskie, parkingi oraz małe gastronomie.

 

  • Bambino-Ski 120 m
  • Bajtek 60 m

TRASY NARCIARSTWA BIEGOWEGO

Do najpopularniejszych tras narciarstwa biegowego należy ok. 20 km trasa na Izerskim Szlaku Cietrzewia łącząca Stóg Izerski i Jakuszyce. Warta polecenia jest siatka tras na Zajęczniku o łącznej długości 10 km, stanowiąca doskonała ofertę, zwłaszcza dla osób rozpoczynających przygodę z biegówkami. Korzystając z turystycznego przejścia (most na Jizerze) możemy kontynuować narciarskie wędrówki do dyspozycji mając ponad 100 km tras w czeskiej części Gór Izerskich.

IZERSKA ALASKA

Góry Izerskie są wymarzoną krainą do uprawiania ciekawego sportu jakim jest powożenie psimi zaprzęgami. Jest to dyscyplina bardzo widowiskowa i zdobywająca coraz szersze grono entuzjastów. Na izerskich trasach odbywają się imprezy zaprzęgowe, a wielu maszerów (przewodników psich zaprzęgów) trenuje tu przed ważnymi zawodami.

TRASY ROWEROWE

W Świeradowie-Zdroju funkcjonuje miejska wypożyczalnia rowerów elektrycznych, które umożliwiają zwiedzanie Gór w masywie Zajęcznika i wokół Czerniawskiej Kopy na jednośladach. Dla rowerowych zapaleńców przygotowano i uruchomiono ok. 90km single track’ów – jednokierunkowych tras zjazdowych o 4 poziomach zaawansowania. Na miejscu skorzystać można również z usług przewodników rowerowych, organizujących wycieczki po górach (single track’ach i trasach enduro) połączone z instruktarzem techniki jazdy.

UZDROWISKO

Bogactwami naturalnymi, na których wykorzystaniu zbudowana została ponad 200-letnia tradycja działalności uzdrowiskowej Świeradowa -Zdroju są zasoby wód mineralnych, radonu, borowiny i świerku. Wody mineralne działają leczniczo poprzez pobudzanie układu hormonalnego. Radon zawarty w tutejszym powietrzu, glebie i wodzie wpływa korzystnie na przemiany komórkowe i procesy enzymatyczne. Świerk pomaga na schorzenia układu oddechowego, a borowinę zaleca się przede wszystkim przy leczeniu pourazowym.

IZERSKI PARK CIEMNEGO NIEBA

To pierwszy w Polsce park ciemnego nieba oraz pierwszy na świecie transgraniczny park tego typu. Celem istnienia tego miejsca jest zachowanie nocnego nieba od nadmiaru światła, dzięki czemu możliwe jest obserwowanie gwiazd, co jest obecnie mocno ograniczone.

Chcesz wiedzieć więcej o okolicy? Pobierz prezentację o Świeradowie-Zdroju!

Wieże widokowe no Czerniawskiej Kopie i Młynnicy

Wysokie odpowiednio na 15 i 34 metry wieże posiadają po dwa piękne tarasy widokowe. Obok wieży na Czerniawskiej Kopie zbudowane zostały miejsca do wypoczynku i stojaki na rowery, co ma znaczenie z uwagi na bliskie sąsiedztwo ścieżek rowerowych Singletrack. Wieża na Młynnicy wyposażona została w lunety obserwacyjne, kamery panoramiczne oraz kamerę do obserwacji widnokręgu, umożliwiające oglądanie panoramy Gór Pogórza Izerskiego.

Całoroczny tor saneczkowy

SKl&SUN COASTER Tor Saneczkowy dla dzieci i dorosłych o długości 720 metrów znajdujący się przy dolnej stacji kolejki gondolowej Ski&Sun Świeradów-Zdrój. Jest to doskonała atrakcja dla całej rodziny, czynna przez cały rok!

Dodatkowe Atrakcje

Aquapark

Skatepark

Mini golf

Dom Zdrojowy

Szachy plenerowe

Stadion miejski

Szlaki turystyczne

Siłownia

Boiska

Zobacz wirtualny spacer

Zobacz wirtualny spacer

Aplikacja z widokiem na naszą inwestycję

Aplikacja pozwala wybrać się na wirtualny spacer oraz przyjrzeć się inwestycji i jej okolicom

Prezentacja inwestycji

Szybki kontakt ze sprzedawcą, który w trakcie rozmowy przedstawi inwestycję oraz umówi prezentację

Umów rozmowę
Prezentacja inwestycji

Formularz kontaktowy prezentacji:

Prosimy o wskazanie sugerowanego dnia oraz godziny, w których wybrany doradca naszego działu sprzedaży mógłby przedstawić Państwu inwestycję IzerSKI RESORT. W celu ostatecznego potwierdzenia terminu prezentacji, skontaktujemy się z Państwem za pośrednictwem wskazanego numeru telefonu lub adresu e-mail.

 

W celu wskazania proponowanego terminu prezentacji w kalendarzu, proszę wybrać doradcę.

ZNAJDŹ WYJĄTKOWY APARTAMENT DLA SIEBIE.
WYNAJMUJ, ZARABIAJ I ODPOCZYWAJ.

Poznaj ofertę lokali użytkowych na 23% VAT. Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

    DZIĘKUJEMY! Twój formularz kontaktowy został wysłany. Wkrótce sie z Tobą skontaktujemy. Do tego czasu zobacz najnowszą prezentację naszej inwestycji!