Walory naturalne

Wspaniała okolica

Kliknij, żeby zobaczyć

Planowane inwestycje w regionie

Planowane inwestycje

Aquapark

Planowane inwestycje

Spacer w chmurach – SKY WALK

Planowane inwestycje

Kolej gondolowa

Najciekawsze atrakcje

KOLEJ GONDOLOWA NA STÓG IZERSKI (1107 m n.p.m.)

Kolej funkcjonuje przez cały rok, obsługując zarówno narciarzy w sezonie zimowym, jak i turystów pieszych oraz i miłośników górskich tras rowerowych w lecie. Trasa narciarska ma 2500 m długości i zróżnicowany poziom trudności, jest naśnieżana w sezonie zimowym oraz oświetlona wieczorami.

WYCIĄGI NARCIARSKIE

W Świeradowie-Zdroju znajdują się 4 stoki dla początkujących, przy których znajdują się szkółki narciarskie, wypożyczalnie sprzętu, serwisy narciarskie, parkingi oraz małe gastronomie.

 

  • Bambino-Ski 120 m
  • Barbara 150 m
  • Bajtek 60 m
  • Flins-Express 160 m

TRASY NARCIARSTWA BIEGOWEGO

Do najpopularniejszych tras narciarstwa biegowego należy ok. 20 km trasa na Izerskim Szlaku Cietrzewia łącząca Stóg Izerski i Jakuszyce. Warta polecenia jest siatka tras na Zajęczniku o łącznej długości 10 km, stanowiąca doskonała ofertę, zwłaszcza dla osób rozpoczynających przygodę z biegówkami. Korzystając z turystycznego przejścia (most na Jizerze) możemy kontynuować narciarskie wędrówki do dyspozycji mając ponad 100 km tras w czeskiej części Gór Izerskich.

IZERSKA ALASKA

Góry Izerskie są wymarzoną krainą do uprawiania ciekawego sportu jakim jest powożenie psimi zaprzęgami. Jest to dyscyplina bardzo widowiskowa i zdobywająca coraz szersze grono entuzjastów. Na izerskich trasach odbywają się imprezy zaprzęgowe, a wielu maszerów (przewodników psich zaprzęgów) trenuje tu przed ważnymi zawodami.

TRASY ROWEROWE

W Świeradowie-Zdroju funkcjonuje miejska wypożyczalnia rowerów elektrycznych, które umożliwiają zwiedzanie Gór w masywie Zajęcznika i wokół Czerniawskiej Kopy na jednośladach. Dla rowerowych zapaleńców przygotowano i uruchomiono ok. 90km single track’ów – jednokierunkowych tras zjazdowych o 4 poziomach zaawansowania. Na miejscu skorzystać można również z usług przewodników rowerowych, organizujących wycieczki po górach (single track’ach i trasach enduro) połączone z instruktarzem techniki jazdy.

UZDROWISKO

Bogactwami naturalnymi, na których wykorzystaniu zbudowana została ponad 200-letnia tradycja działalności uzdrowiskowej Świeradowa -Zdroju są zasoby wód mineralnych, radonu, borowiny i świerku. Wody mineralne działają leczniczo poprzez pobudzanie układu hormonalnego. Radon zawarty w tutejszym powietrzu, glebie i wodzie wpływa korzystnie na przemiany komórkowe i procesy enzymatyczne. Świerk pomaga na schorzenia układu oddechowego, a borowinę zaleca się przede wszystkim przy leczeniu pourazowym.

IZERSKI PARK CIEMNEGO NIEBA

To pierwszy w Polsce park ciemnego nieba oraz pierwszy na świecie transgraniczny park tego typu. Celem istnienia tego miejsca jest zachowanie nocnego nieba od nadmiaru światła, dzięki czemu możliwe jest obserwowanie gwiazd, co jest obecnie mocno ograniczone.

Chcesz wiedzieć więcej o okolicy? Pobierz prezentację o Świeradowie-Zdroju!

Dodatkowe Atrakcje

Aquapark

Skatepark

Mini golf

Snowtubing

Szachy plenerowe

Stadion miejski

Szlaki turystyczne

Siłownia

Boiska

Aplikacja z widokiem na naszą inwestycję

Aplikacja pozwala wybrać się na wirtualny spacer oraz przyjrzeć się inwestycji i jej okolicom

Prezentacja inwestycji

Szybki kontakt ze sprzedawcą, który w trakcie rozmowy przedstawi inwestycję oraz umówi prezentację

Umów rozmowę

Formularz kontaktowy prezentacji:

Prosimy o wskazanie sugerowanego dnia oraz godziny, w których wybrany doradca naszego działu sprzedaży mógłby przedstawić Państwu inwestycję IzerSKI RESORT. W celu ostatecznego potwierdzenia terminu prezentacji, skontaktujemy się z Państwem za pośrednictwem wskazanego numeru telefonu lub adresu e-mail.

 

W celu wskazania proponowanego terminu prezentacji w kalendarzu, proszę wybrać doradcę.

ZNAJDŹ IDEALNY APARTAMENT DLA SIEBIE
I ZACZNIJ NA NIM ZARABIAĆ

Poznaj ofertę lokali użytkowych na 23%. Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.