Wynajmuj z RentPlanet

Dlaczego? Co nas wyróżnia?

 

Od 2016 roku zajmujemy się rozwojem usług zarządzania wynajmem mieszkań i apartamentów, łącząc design i standard hotelu premium z zaletami apartamentu. Oferujemy wysokiej jakości obsługę, najnowsze rozwiązania technologiczne i doświadczenie zespołu, a to wszystko w dobrze zlokalizowanym i w pełni wyposażonym apartamencie w cenie standardowego pokoju hotelowego. Jesteśmy także platformą technologiczną, która automatyzuje i digitalizuje wszystkie konwencjonalne procesy operatora hotelowego, w tym autorską metodę Revenue Management, efektywne strategie sprzedażowe i cenowe, meldowanie, wymeldowanie, sprzątanie, obsługę klienta, fakturowanie, itp. Co więcej, właściciele mieszkań mają całodobowy, pełny i transparentny dostęp do statystyk finansowych swoich mieszkań. W minionym roku wygenerowaliśmy średnie obłożenie we wszystkich apartamentach na poziomie 72%! Od początku działalności obsłużyliśmy ponad 60 tyś. rezerwacji i blisko 200 tyś. gości. Wypłaciliśmy właścicielom blisko 100 mln zł przychodów z najmu.
Rent Planet Pobierz prezentację oferty

* Wyliczenia dla mieszkania 26 m2 z miejscem postojowym w hali garażowej oraz wykończeniem przy cenie mieszkania 423 679 zł netto i rocznym obłożeniu 62%

Jak pracujemy w RentPlanet?

Oddając nam swój apartament w zarządzanie otrzymasz dostęp do panelu właścicielskiego w nowoczesnym systemie recepcyjnym, umożliwiającym nieograniczony podgląd obłożenia i rentowności Twojego apartamentu z tabletu, telefonu lub komputera. Otrzymasz także wskazówki dotyczące rozliczeń podatkowych i wyposażenia apartamentu.

1

2

Przygotowujemy Twój apartament pod wynajem, wyposażając w kosmetyki i produkty wysokiej jakości, w standardzie hotelowym. Wykonamy sesję fotograficzną oraz przygotujemy nowoczesne narzędzia marketingowe do promocji Twojego apartamentu.

Od tego momentu korzystasz z wolnego czasu…

3

…i obserwujesz jak rosną Twoje zyski.

Od tego momentu korzystasz z wolnego czasu i obserwujesz jak rosną Twoje zyski

Uruchamiamy profile apartamentu na stronie Rent Planet i innych kluczowych serwisach. Najnowocześniejsza technologia pozwala oferować apartament na ponad 200 polskich i zagranicznych serwisach internetowych, takich jak Booking.com, AirBnB czy Expedia. Integrujemy ofertę z najpopularniejszymi serwisami jak np. Trivago. Wdrażamy nowoczesne standardy obsługi gości, w tym zamki elektroniczne.

4

5

Zarządzamy wynajmem Twojego apartamentu przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Dzięki nowoczesnej technologii oraz autorskiemu systemowi Revenue Management, nawet kilka razy dziennie optymalizujemy ceny wynajmu, aby zagwarantować obłożenie i zmaksymalizować Twój przychód. Dysponujemy zapleczem profesjonalnych firm sprzątających i pralni, które stosują produkty najwyższej jakości. Naszych gości obsługuje zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem hotelarskim dostępnych przez 24 godziny na dobę. Systematycznie analizujemy opinie gości oraz stale podnosimy jakości świadczonych usług. Wdrażamy pełną synchronizację z zamkami elektronicznymi marki RentingLock, co znacząco wpływa na komfort obsługi gości.

Zainwestuj w piękne mieszkanie i nie martw się wynajmem

Masz pytania?

Zostaw numer telefonu. Skontaktujemy się z Tobą w celu szczegółowego omówienia naszej oferty.

  Korzyści ze współpracy

  Sesja zdjęciowa i opis

  Profesjonalne zdjęcia Twojego apartamentu i opis są kluczowe w wyborze oferty przez naszych gości

  Wszystko pod ręką

  Na terenie resortu znajduje się restauracja z barem i salą zabaw dla dzieci

  Pełny wgląd w statystyki

  W dowolnym momencie sprawdzisz przez ile dni w danym miesiącu Twój apartament jest wynajęty

  Optymalizacja ceny wynajmu

  Korzystamy z najbardziej efektywnych algorytmów do ustawiania cen wynajmu

  Ubezpieczenie apartamentu

  Odpowiadamy za szkody wyrządzone przez Gości.

  Znajdź mieszkanie, którym możemy się dla Ciebie zaopiekować

  Aplikacja z widokiem na naszą inwestycję

  Aplikacja pozwala wybrać się na wirtualny spacer oraz przyjrzeć się inwestycji i jej okolicom

  Prezentacja inwestycji

  Szybki kontakt ze sprzedawcą, który w trakcie rozmowy przedstawi inwestycję oraz umówi prezentację

  Umów rozmowę
  Prezentacja inwestycji

  Formularz kontaktowy prezentacji:

  Prosimy o wskazanie sugerowanego dnia oraz godziny, w których wybrany doradca naszego działu sprzedaży mógłby przedstawić Państwu inwestycję IzerSKI RESORT. W celu ostatecznego potwierdzenia terminu prezentacji, skontaktujemy się z Państwem za pośrednictwem wskazanego numeru telefonu lub adresu e-mail.

   

  W celu wskazania proponowanego terminu prezentacji w kalendarzu, proszę wybrać doradcę.

  ZNAJDŹ WYJĄTKOWY APARTAMENT DLA SIEBIE.
  WYNAJMUJ, ZARABIAJ I ODPOCZYWAJ.

  Poznaj ofertę lokali użytkowych na 23% VAT. Wypełnij formularz i dowiedz się więcej.

   DZIĘKUJEMY! Twój formularz kontaktowy został wysłany. Wkrótce sie z Tobą skontaktujemy. Do tego czasu zobacz najnowszą prezentację naszej inwestycji!